Aksident i rëndë trafiku në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

14:19 | 03 Gusht 2019

Aksidentet në komunikacion janë bërë shumë të shpeshta.

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërkaq sipas fotografive nga vendi i ngjarjes, dëmet materiale janë të kosniderueshme.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!