Aksident i rëndë trafiku, një person humb jetën. – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku, një person humb jetën.

12:08 | 09 Mars 2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në Podujevë, ku një person ka humbur jetën.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar policia përmes raportit 24 orësh.

Detaje se si ndodhi ky aksident i gjeni në njoftimin më poshtë:

Rr. “Xhemajl Mustafa”, Podujeve 08.03.2019 – 15:15. Raportohet aksident trafiku me fatalitet me përfshirjen e dy automjeteve me tabela vendore dhe me vozitës meshkuj K/Shqiptar. Vdekjen e vozitësit e ka konstatua mjeku kujdestar në qendrën e mjekësie familjare Podujevë. Me vendimin e prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML. Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!