Aksident i rëndë trafiku, përfshihën dy vetura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku, përfshihën dy vetura

14:42 | 26 Tetor 2020

Ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupç.

Dy vetura janë ndeshur mes veti, kur përveç dëmeve materiale, ende nuk është raportuar për të lënduar.

Lexuesit kanë dërguar foto nga vendi i aksidentit, ku shihet se janë krijuar kolona të gjata të automjeteve.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Komento: