Aksident i rëndë trafiku, shkon në 6 numri i persona që humbën jetën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku, shkon në 6 numri i persona që humbën jetën

19:03 | 13 Shkurt 2019

Një aksident shumë i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradëb Shkup-Tetovë.

Ekipet mjekësore tashmë kanë arritur të transportojnë shumicën e të lënduarëve në këtë aksident.

Sipas informatave nga gazetari i Alsat në terren, numri i personave që kanë humbur jetën ka arritur në gjashtë.

Udhëtarët të cilët janë në gjendje kritike janë dërguar në spitalin shtetëror të Shkupit “Nënë Tereza” dhe në spitalin ushtarak “8 Shtatori”.

Komento: