Aksident me fatalitet, një i vdekur dhe dy të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident me fatalitet, një i vdekur dhe dy të lënduar

16:06 | 03 Maj 2020

Aksident trafiku në rrugën Kumanovë-Kriva Pallankë, një i vdekur dhe dy të lënduar.

Një person ka ndërruar jetë ndërsa dy të tjerë janë lënduar gjatë një aksidenti trafiku që ndoshi sot në autostradën Kumanovë-Kriva Palankë në afërsi të fshatit Straçincë, raporton Alsat-M përcjell Klan Kosova.

Aksidenti ka ndodhur në orsa 09:40 mes dy makinave të markës Fita Punto me targa të Kumanovës.

Dy personat e plagosur janë transferuar në Qendrën e Urgjencës në Shkup.

Komento: