Aksident me të lënduar në autostradën Prishtinë – Ferizaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident me të lënduar në autostradën Prishtinë – Ferizaj

13:38 | 03 Mars 2019

Aksidentet e trafikut janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Para pak minutash një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ku disa persona kanë pësuar lëndime trupore.

Njësitet policore janë paraqitur në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin.

Indeksonline do të ju mbajë të informuar rreth këtij aksidenti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!