Aksident me të lënduar në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident me të lënduar në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

15:42 | 01 Shtator 2019

Janë bërë shumë të shpeshta aksidentet në vendin tonë.

Një aksident i rëndë mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës, afër Stacionit të Autobusëve.

Nga informacionet e para, thuhet se motoristi është dërguar me autoambulancë në spital.

Ende nuk dihet se cila është gjendja e tij shëndetësore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!