Aksident me të lënduar në Pejë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident me të lënduar në Pejë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

19:09 | 03 Shtator 2019

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pas orës 18:00 në qytetin e Pejës.

Sipas imazheve dy vetura janë përfshirë në këtë aksident, derisa shihen të dëmtuara, por dyshohet se ka edhe të lënduar.

Ndryshe, policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me shkaqet e këtij aksidenti, duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!