Aksident me të lënduar në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident me të lënduar në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

22:41 | 10 Shtator 2019

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prizren.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, derisa dyshohet se ka edhe të lënduar, shkruan Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes shihet edhe emergjenca dhe njësitet e Policisë së Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!