Aksident me të lënduar në rrugën Prishtinë-Ferizaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident me të lënduar në rrugën Prishtinë-Ferizaj

14:27 | 17 Mars 2019

Në rrugën Prishtinë – Ferizaj sot ka ndodhur një aksident trafiku.

Rasti saktësisht ka ndodhur tek rruga e fshatit të Lipjanit, Smallushë.

Veturat e aksidentuara janë të tipit Opel dhe Fiat. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!