Aksident me të lënduar në rrugën Prishtinë-Ferizaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident me të lënduar në rrugën Prishtinë-Ferizaj

14:27 | 17 Mars 2019

Në rrugën Prishtinë – Ferizaj sot ka ndodhur një aksident trafiku.

Rasti saktësisht ka ndodhur tek rruga e fshatit të Lipjanit, Smallushë.

Veturat e aksidentuara janë të tipit Opel dhe Fiat. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Komento: