Aksident në Fushë Kosovë, shtatë të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident në Fushë Kosovë, shtatë të lënduar

19:34 | 09 Nëntor 2019

Aksident në Fushë Kosovë.

Shtatë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në dalje të Fushë Kosovës.

Këtë e konfirmoi Bajram Krasniqi, zëdhënës për media në Policinë e Kosovës.

“Aksidenti ka ndodhur në dalje të Fushë Kosovës drejtimi për Sllatinë në ora 17:25. Në aksident janë përfshirë tetë vetura, si pasojë e aksidentit janë lënduar shtatë persona”, tha Krasniqi

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!