Aksident në këtë qytet, ja ku përfundon vetura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident në këtë qytet, ja ku përfundon vetura

19:02 | 25 Dhjetor 2018

Aksidentet rrugore janë shpeshtuar kohëve të fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e vonshme të ditës së sotme në fshatin Bukosh të Vushtrrisë.
Sipas informatave nga dëshmitarë që kanë qenë afër vendit të ngjarjes, vetura është vetë-aksidentuar për t’u rrokullisur dhe përfunduar në kanal

Ende nuk ka ndonjë informatë zyrtare përkitazi me aksidentin që ka ndodhur para pak minutash.

Komento: