Aksident në lagjen ‘Dardania’, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident në lagjen ‘Dardania’, ka edhe të lënduar

17:18 | 24 Maj 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen ‘Dardania’ në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një veture dhe motoçiklisti ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet.

Një veturë është aksidentuar me një motoçikletë, në lagjen Dardania të Prishtinës.

Mësohet se motoçiklisti ka pësuar lëndime.

Ndërkohë, policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në trafik.

Foto nga vendi i ngjarjes:

Komento: