Aksident në Lipjan, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident në Lipjan, ka të lënduar

23:40 | 10 Maj 2019

Aksidentet janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në qytetin e Lipjanit. Tek semaforët brenda qytetit, një veturë është vet aksidentuar.

Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, ka persona të lënduar. Policia është paraqitur në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!