Aksident në Mitrovicë, katër të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident në Mitrovicë, katër të lënduar

13:38 | 19 Tetor 2019

Katër të lënduar pas një aksidenti në Mitrovicë.

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve që ka ndodhur dje në Mitrovicë.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i automjetit mashkull si dhe tre pasagjerë.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal në Mitrovicës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!