Aksident në Prishtinë, goditet këmbësori – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident në Prishtinë, goditet këmbësori

21:21 | 06 Janar 2019

Shumë aksidente janë duke ndodhur në vendin tonë që fatkeqësisht disa kanë përfunduar me viktima.

E sonte, një këmbësor është goditur nga vetura pak më parë në Prishtinë.

Aksidenti në fjalë saktësisht ka ndodhur në rrugën ‘Agim Ramadani’.

“Ka ndodhur një aksident, është i lënduar një këmbësorë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, ka thënë Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!