Aksident në Prishtinë, vetura godet një vajzë në qendër të Prishtinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident në Prishtinë, vetura godet një vajzë në qendër të Prishtinës

15:45 | 24 Gusht 2019

Vetura godet një vajzë në qendër të Prishtinës, i shkakton lëndime trupore.

Sot rreth orës 14:30 ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë, ku si pasojë një vajzë ka pësuar lëndime trupore.

Mediat raportojnë se një këmbësore është goditur nga vetura në afërsi të Katedrales “Nëna Terezë” në Prishtinë.

Aty janë mbledhur edhe një numër i madh njerëzit të cilët i kanë dalur në ndihmë.

Shikoni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!