Aksident në rrugën Pejë – Rozhajë, katër persona të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident në rrugën Pejë – Rozhajë, katër persona të lënduar

00:03 | 05 Janar 2021

Katër të lënduar në aksident në rrugën Pejë – Rozhajë.

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën Pejë-Roxhajë.

Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

“Rreth orës 20 e 40 minuta ka ndodhur një aksident në mes të dy automjete në rrugën Pejë-Rrozhaj. Katër persona kanë pësuar lendime, të gjithë janë dërgu për tretman mjekësor në emërgjencën e spitalit rajonal në Pejë dhe të gjithë janë liru pas tretmanit”, ka thënë Gashi.

Komento: