Aksident, përplaset treni me makinën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident, përplaset treni me makinën

17:14 | 13 Prill 2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë.

Një automjet tip Hyundai është përplasur nga treni në fshatin Pllanë të Lezhës.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasur viktima, teksa shoferi dhe anëtarë të familjes së tij, kanë marrë vetëm disa dëmtime të lehta, shkruan tch.

Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i mjetit ka tentuar të kalojë mbi shinat e trentit, e nuk e ka vënë re trenin që po vinte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!