Aksident shumë i rëndë në magjistralen Gjilan-Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident shumë i rëndë në magjistralen Gjilan-Prishtinë

22:36 | 29 Janar 2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë.

Një rast i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë.

Një ambulancë është vetaksidentuar pasi ka humbur kontrollin.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

“Në ora 21:15, në fshatin Bresalc, magjistralja Gjilan- Prishtinë, një autoambulancë, ka humbur kontrollin dhe është vet-aksidentuar”, ka thënë zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Ismet Hashani.

Dy persona janë lënduar në këtë aksident.

Komento: