Aksident shumë i rëndë në Veternik, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident shumë i rëndë në Veternik, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

10:35 | 10 Maj 2019

Aksidentet e trafikut nuk po kanë të ndalur në vendin tonë.

Një veturë ka përfunduar në mes të mbrojtëses së rrugës që ndanë dy korsitë në lagjen Veterrnik në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky vetaksident.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!