Aksident trafiku në Gjakovë, një person në gjendje të rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident trafiku në Gjakovë, një person në gjendje të rëndë

11:14 | 16 Prill 2019

Aksidentet e trafikut kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur të hënën në Gjakovë, ku një person derisa ishte duke drejtuar motorin e tij është përplasur me një veturë, bën të ditur policia.

Rasti ka ndodhur pasditen e së hënës në Gjakovë, ku i njëjti nuk ka mundur t’u përshtatet kushteve të rrugës e cila ishte e shtruar me zhavorr, dhe në pamundësi për ndalje afër rrugës ka dalë në anën tjetër të rrugës ku edhe është përplasur me një veturë.

Si pasojë e këtij aksidenti, drejtuesi i motorit ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Komento: