Aksident trafiku në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident trafiku në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

08:23 | 31 Janar 2019

Aksidentet e trafikut kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta në vendin tonë.

Ato u shpeshtuan edhe më shumë gjatë kohës kur rrugët ishin të mbuluara nga bora.

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë, përkatësisht përballë ETC-së në Vushtrri.

Në vendin e ngjarjes janë parë Policia, kurse deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!