Aksident trafiku në qendër të qytetit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident trafiku në qendër të qytetit

16:37 | 02 Janar 2019

Edhe në këtë kohë festash, aksidentet e trafikut nuk kanë të ndalur.

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Gjilanit.

Siç raporton Kallxo. com në aksident janë përfshirë dy vetura.

Sipas tyre përveç dëmeve materiale fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky aksident mes dy veturave.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtarë në qendër të qytetit të Gjilanit dhe ende nuk dihen shkaqet që kanë quar deri të aksidenti.

Komento: