Aksident tragjik, katër person humbin jetën në Elbasan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident tragjik, katër person humbin jetën në Elbasan

16:03 | 23 Shtator 2019

Shqipëria është tronditur nga një aksident i rëndë trafiku.

Një aksident rrugor ndodhi në aksin nacional Elbasan-Peqin, në fshatin Papër, ku për pasojë kanë humbur jetën 4 persona, mes të cilëve një vajzë rreth 25-vjeçare, ndërsa mbetën të plagosur disa të tjerë.

Tre makina janë përplasur fuqishëm me njëra-tjetrën, ku njërsa ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për të nxjerrë të plagosurit nga automjeti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!