Aksidenti i rëndë në Lagje të Spitalit, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidenti i rëndë në Lagje të Spitalit, ka të lënduar

22:06 | 22 Tetor 2019

Aksident me të lënduar në Prishtinë.

Sonte rreth orës 19:00, në lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Policia thotë se një person ka pësuar lëndime ndërsa dëmet materiale janë të mëdha në të dy veturat e përfshira.

Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës ka thënë se policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Komento: