Aksidenti ku humbi jetën një grua, dalin pamje të rënda nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidenti ku humbi jetën një grua, dalin pamje të rënda nga atje

20:43 | 31 Dhjetor 2018

Aksidentet në Kosovë, nuk po kanë të ndalur.

Sot rreth orës 14:00 ka ndodhur një aksident i rëndë në Penuhë të Podujevës.

Ky aksident ishte dita e fundit për një grua e cila humbi jetën, këtu mbetën shtatë persona tjerë të lënduar dhe janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Klan Kosova ka publikuar pamjet nga ky aksident.

Komento: