Aksidentohet motoçiklisti në ‘Lakrishtë’ në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidentohet motoçiklisti në ‘Lakrishtë’ në Prishtinë

12:04 | 30 Qershor 2020

Një motoçilikst është aksidentuar sot në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Lakrishte”.

Në bazë të fotografive të siguruara nga klan kosova, shihen qytetarë të cilët janë mbledhur në vendngjarje.

Mësohet se motoçiklisti ka marrë lëndime dhe është dërguar për trajtim në QKUK.

Komento: