Aksidentohet rëndë një grua shtatzëne në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidentohet rëndë një grua shtatzëne në Prishtinë

20:49 | 09 Shkurt 2019

Aksident i rëndë në Prishtinë.

Një grua është aksidentuar rëndë në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodh gjatë ditës, ndërsa ajo është trajtuar në Emergjencë.

Pamjet në vijim janë të rënda dhe nuk preferohen për fëmijë dhe shikues me shëndet të ligë.

Komento: