Aksidnet trafiku ne rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksidnet trafiku ne rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

14:12 | 20 Dhjetor 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe nuk dihet nëse ka të lënduar, përcjell ORAinfo.

Në vendngjarje ka dalë menjëherë edhe policia.

Veturat kanë bllokuar rrugën dhe është krijuar kolonë e madhe në drejtim të Prishtinës./ORAinfo/

Komento: