Al trade Center sjell 20% zbritje për 20 ditë për përvjetorin e 20 viteve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Al trade Center sjell 20% zbritje për 20 ditë për përvjetorin e 20 viteve

09:35 | 07 Gusht 2019

Nëse deri tani keni kërku ndonjë arsye për të blerë banesë të re apo të ndrroni vendbanimin në një lagje më të bukur, të qehtë e me shumë benefite afatgjate. Al Trade Center sjell 20% zbritje në të gjithë kompleksin e Linda Premium Residence.

Ndonëse keni dëshiruar ta përjetoni si është të jesh pjesë e jetesës t’përditshme në Penthouse-at e Lindë’s apo të krijosh studio personale në njëren prej banesave me banim me ura lidhëse, ku dielli venitet gjatë perëndimit tek dritaret gjigande në dhomën e ditës, me një Mini-Bar mu në qoshet e hapësirës.

Gjatë këtyre 20 viteve, ne punuam me përkushtim për të sjellur tek ju mundësi të reja të jetesës me stile ndërkombëtare, dhe meqenëse klima është duke ndryshuar ne kemi bërë zgjidhje edhe sa i përket gjelbërimit dhe efikasitetit të energjisë me gjasë që sjell kursime edhe në menyrë ekonomike duke implementuar Sistemin Smart Home – konstantoj bordi i Al Trade’s.

Al Trade Center e njohur tani për shumë oferta rreth blerjeve në kompleksin Linda Premium Residence po ju bjen banorëve një kompleks me detaje edhe jetesë luksoze sikur n’Evropë.

Nëse po ju mungon diçka, mendoni se mund të jetë edhe një banesë në Linda Premium Residencë!

Nëse jeni mjaft me fat, kjo pronë do të bëhet e juaja. Shërbimet e kësaj kompanie deri tani asnjëherë nuk i dëshpëruan qytetarët e Kosovës dhe banorët të cilët tashmë veçse janë në pritje për të hyrë në këtë kompleks madhështor e cila po feston 20 vjetorin e themelimit të Kompanisë.

Ky 20 vjetor është dhurata jonë për ju, e me gjithë ndershmëri – thotë stafi i Al Trade Center.

Duke filluar nga data 1 deri me 20 Gusht, ju keni një mundësi fenomenale për të përfituar në blerjen e një banese e cila jo vetëm që ju shërben për rehati por edhe ide tjera për përfitime ekonomike. Pra mos e lëni këtë ofertë t’ju ikë sepse keni mundësi t’shkëlqyer të vendoseni në një kompleks e cila do t’ju rehatoj për tërë jetën.

Përfitoni nga kjo ofert qe veçse ka filluar nga 1 gusht keni edhe shumë pak ditë deri tek çelësi i banesë në duart e juaja e cila mbyllet me 20 gusht. Mundësi për të vënë bazat për një jetë të sigurtë, plot lumturi, besueshmëri dhe qëndrueshmeri në vendin ku jetoni duke blerë banesë në kompleksin Linda Premium Residencë me 20% me lirë.

Ky kompleks përveç që ofron të gjitha kushtet bashkëkohore për një jetë komode, të qetë dhe të sigurtë në kryeqytetin Prishtina, ka edhe vendndodhje mu afër qendrës së qytetit, ajo gjendet tek magjistralja rruga A e cila deporton në dalje të rrugës B, gjithashtu poshtë rrugës janë të renditura lokale tjera që ju presin me natë argëtimi, por edhe këte ju siguron kompleksi sepse restaurantin e keni brenda.

Benefitet

-Hapësira gjelbëruese për shëtitje dhe rekreacione në kompleks.

-Kënde të lojërave për fëmijë në oborrin e kompleksit dhe kopsht për fëmijë.

-Sigurim dhe vëzhgim 24/h me kamera në të gjithë kompleksin jashtë si dhe brenda.

Në Linda Premium Residencë ofrohet:

– Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje me shtëpiak të dedikuar.

– Kopsht për fëmijë.

– Supermarket dhe restaurant.

– Mjeku i lagjes dhe barnatore.

– Qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna.

– Parking të jashtëm dhe nëntokësor.
si dhe

-Sistemin smart home/ shtëpi e mençur, kurseni më shumë energji edhe në mënyrë ekonomike.

Përmes telefonit mobil kontrolloni të gjithë banesën, si dhe përmes aplikacioneve të ndryshme mund të keni qasje në elektroni këtë ndryshme, qoft ta bëni kafën e mëngjesit, ti hapni dritaret apo ti mbyllni dritat.

Ky kompleks ka për qëllim të ju drejtoj drejt një jetese të shëndetshme sepse e gjitha ështëprojektuar për ta vetdijsuar qëndrueshmerinë dhe kujdesin ndaj ambientin dhe klimës globale, për shkak të vendndodhjes ju keni përparësi të përjetoni një pamje fantastike çdo me terracat e mëdha dhe ballkonet Linda Premium Residencë ju ofron ambient të përshtatshëm për evente të ndryshme apo çlodhje.

Koha kalon shpejtë, shfrytëzoje rastin dhe përfito nga kjo ofertë.

Kontaktoni për më shumë detaje Linda Premium Residence:

0800 77 770(pa pagesë), +383(0)44 976 777, +383(0)49 777 127, +383(0)49 318 676.

[email protected]

altradecenter.com

Komento: