Alarm nga fruthi, humb jetën një foshnje 13 muajshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Alarm nga fruthi, humb jetën një foshnje 13 muajshe

13:20 | 10 Shkurt 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Shkup.

Foshnja 13 muajshe nga Sveti Nikole është humbja e dytë e fruthit.

Nga komplikimet që ka shkaktuar fruthi, foshnja ne orët e pasdites së djeshme ka ndërruar jetë në Kliniken për sëmundje te fëmijëve në Shkup.

Ministria apelon për vaksinim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!