Alba paska dalë mbrëmë, me këtë veshje i paska ‘shkri’ të pranishmit

14:57 | 17 Qershor 2024

Alba Vukaj shkëlqen në këtë veshje

Alba Vukaj është mjaftë aktive në rrjete sociale, e më së shumti në Instagram.

Pothuajse secila foto e saj komentohet nga një audiencë e madhe e ndjekësve, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ka pozuar me një fustan elegantë dhe tejet provokativ.

E grimuar dhe e rregulluar deri në detajin e fundit, më të bukurë se kaq nuk e keni parë asnjëherë Albën.

Komento: