Albanese në partinë e tij ka disa shqiptarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albanese në partinë e tij ka disa shqiptarë

23:43 | 22 Maj 2022

Antoni Albanese, është njëri nga emrat më të komentuar.

Ish-ambasadori i Kosovës në Australi, Hajdin Abazi, ka thënë se në partin e kryeministrit të ri australian, Antoni Albanese, ka disa shqiptarë.

“Është një lajm i mirë fitorja e Partisë Labore, pasi ka shumë shqiptarë që janë të involvuar dhe kanë ndikim”, tha ai.

Abazi tha se në kuadër të partisë është edhe Xhim Mehmeti.

Komento: