Albani ka dalë për iftar me gruan, Fjolla del për herë të parë me flokë kaçurrela

19:49 | 09 Maj 2019

Fjolla Svirca u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.

Tani, ajo famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithonë me stil dhe shumë tërheqëse, përdcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se po del për iftar me Albanin e ajo që merr gjithë vëmendjen janë flokët e saj kaçurrela./ORAinfo/

Komento: