Albani me familje foto pranë bredhit, por Fjolla është ende në zi për nënën

19:11 | 08 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me familje pranë pemës së Vitit të Ri.

Por, që nga koha kur ka humbur nënën, ajo është shfaqur tërë kohën e pagrimosur./ORAinfo/

Komento: