Albatriti del për kafe me familje, por ku është Egzona ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Albatriti del për kafe me familje, por ku është Egzona ?

15:20 | 14 Gusht 2019

Albatrit Muçiqi ka lënë punën anash dhe po i përkushohet familjes.

Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq pranë më të dashurve të tij, shkruan lajmi.net.

Këngëtari po relaksohej pranë prindërve dhe dy motrave, të cilët kanë lënë pas angazhimet tjera për të kaluar kohë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Albatriti është aktiv me projekte të reja dhe mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Komento: