Albëria ka shkuar në dasmë, la pa fjalë të gjithë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albëria ka shkuar në dasmë, la pa fjalë të gjithë me pamjen

23:01 | 17 Gusht 2019

Albërie Hadërgjonaj është një këngëtare shumë e njohur kosovare.

U bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe që nga ajo kohë Albëria është tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ndonëse jeton në Amerikë, ajo është e ftuar të këndojë në shumë festa familjare kudo ku ka shqiptarë.

Sot, ajo ka shkuar në një dasmë dhe me këtë pamje i la pa fjalë të pranishmit.

Komento: