Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje

13:59 | 14 Janar 2021

Kurti dhe Vjosa Osmani garojnë bashkë në zgjedhje

Kreu i LVV-së, Albin Kurti dhe u.d e presidentit, Vjosa Osmani kanë nënshkruar sot marrëveshjen e bashkëpunimit, raporton Gazeta Express.

Pas marrëveshjes Kurti dhe Osmani kanë dalë në konferencë të përbashkët.

Në këtë konferencë Kurti dhe Osmani kanë bërë të ditur se do të garojnë në listë të përbashkët.

Komento: