Albin Kurti e “kall” dasmën, ja sa bukur vallëzon ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albin Kurti e “kall” dasmën, ja sa bukur vallëzon ai

19:14 | 21 Prill 2019

Albin Kurti merr pjesë në një dasmë.

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti kohën e fundit dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e tij në publik.

Ndonëse jemi mësuar që në të shumtën e rasteve ta shohim si person që vetëm kritikon, në videon e siguruar nga Indeksonline ai duket krejtësisht më ndryshe.

Kurti ka qenë i ftuar nderi në një dasmë, dhe dukshëm vërehet se i ka dhënë frymë pozitive këtij ahengu.

I pari i LVV nuk ka përtuar të jetë pjesë e valles, derisa ndodhet mes çiftit të sapomartuar.

Komento: