Alketa sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me grimin dhe frizurën e rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Alketa sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me grimin dhe frizurën e rëndë

15:42 | 12 Janar 2021

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare.

Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAinfo.

Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: