Allegri e lë të shokuar Ronaldon, ka me kë e krahason yllin portugez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Allegri e lë të shokuar Ronaldon, ka me kë e krahason yllin portugez

10:01 | 15 Maj 2019

Trajneri i Juve, Max Allegri foli për Cristiano Ronaldon në shtypin italian, për yllin e tij.

Ai ka thënë se portugezi ka ngjashmëri me yllin tjetër Zlatan Ibrahimovic, përcjell ORAinfo.

‘Ronaldo? Sa i përket mentalitetit ai është më i miri. Ai gjithmonë e shtyn veten të jetë më mirë edhe në moshën 34 vjeçare.

“Ai duhet të jetë një shembull për të gjithë lojtarët më të rinj. Ronaldo më kujton Ibrahimoviçin, synimi i tyre është të fitojë. Ibra çmendej për shkak të një kalimi të humbur gjatë një stërvitjeje! ‘, ka thënë Allegri./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!