Allegri merr një vendim të shokues mbi Ronaldon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Allegri merr një vendim të shokues mbi Ronaldon

16:52 | 25 Dhjetor 2018

Massimiliano Allegri foli me mediat përpara ndeshjes kundër Atalantës dhe zbuloi një detaj interesant mbi Cristiano Ronaldon dhe pse ai nuk do të luajë në raundin e veçantë të Serie A nesër përcjell ORAinfo.

“Për herë të parë, Ronaldo dhe unë do ta shohim ndeshjen së bashku nga bankina.

Jam shumë i lumtur me atë që po bën dhe shifrat e tij janë fantastikë, por unë dua që ai të jetë në krye të formës në muajin mars, kur sezoni është në pikat e saj vendimtare “, tha Allegri.

Juventusi ende nuk ka pësuar humbje këtë edicion në Seria A duke kryesuar në maje të tabelës./ORAinfo/

Komento: