Almeda publikon fotografi nga spitali, çfarë po ndodh me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda publikon fotografi nga spitali, çfarë po ndodh me të

16:36 | 31 Dhjetor 2018

Almeda Abazi tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori I njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Aot, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet në një dhomë spitali së bashku me nënën e motrën, dhe që e ka hutuar shumë publiku.

Por u kuptua që kjo fotografi I përket muajve më parë e që Almeda ka vendosur ta ripostojë sot./ORAinfo/

Komento: