Almeda “shkrihet” pas djalit të saj, ja sa shumë është rritur ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda “shkrihet” pas djalit të saj, ja sa shumë është rritur ai

19:16 | 13 Gusht 2019

Ata kanë pak muaj që janë bërë prindër.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin engjëllor.

Dhe ditën e sotme Almeda ja ka zbukuar ditën të gjithë ndjekësve të saj me një potret të familjes së saj.

Almeda së bashku me vogëlushin Efehanit dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shfaqen në foto ku shihet se sa është rritur vogëlushi Efehan.

Fotoja në pak minuta ka marrë me mijëra klikime.

Komento: