Ambasadori amerika i ‘zë’ derën sërish Kadri Veselit

11:57 | 05 Mars 2019

Ambasadori amerikan, Philip Kosnett i ka shkuar në ‘konak’ Kadri Veselit.

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është takuar me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është duke zhvilluar një takim me ambasadorin amerikan në Kosovë, Philip Kosnett.

Këtë e kanë konfirmuar edhe zyrtar nga kabineti i Veselit, duke thënë se ky është një takim i rregullt dhe nuk kanë dhënë detaje se çfarë do të diskutohet.

Komento: