Ancelotti i frikësohet këtij futbollisti të Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ancelotti i frikësohet këtij futbollisti të Milanit

17:16 | 26 Janar 2019

Milani pret një publik të madh sonte në San Siro. Siç shkruan La Stampa këtë mëngjes, merita nuk është vetëm sfida për Ligën e Kampionëve, por edhe ajo e një skuadre të Milanit me Paqueta dhe Piatek.

Futbollisti polak pritet të fillojë nga pankina dhe të hyjë në të gjithë ndeshjen, ndërsa braziliani do të debutojë në San Siro përcjell ORAinfo.

Sot, në praninë e më shumë se 60 mijë tifozëve, Paqueta do të ketë provimin e tij të parë real: atë të së ardhmes, pa Higuain.

Ndeshja shënon gjithashtu rikthimin e Carlo Ancelottit në San Siro si dhe rikthimin e Napolit në stadiumin legjendar pas këngëve raciste të Inter fansave kundër Kalidou Koulibaly më 26 dhjetor./ORAinfo/

Komento: