Ancelotti jep lajmin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ancelotti jep lajmin e madh Milanit

17:35 | 29 Janar 2019

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti ka emëruar skuadrën e tij për ndeshjen e ardhshme të Kupës së Italisë kundër AC Milan.

Allan është kthyer në ekip ndërsa lojtarët e Albiol dhe Hysaj janë lënë jashtë skuadrës për shkak të lëndimeve jo të rënda përcjell ORAinfo.

Ky padyshim do të jetë një lajm i madh për rossonerët, pasi që do të kenë më të lehtë ta mposhtin napolitanët.

Skuadra e Napolit:

Meret, Ospina, Karnezis, Malcuit, Maksimovic, Koulibaly, Luperto, Ghoulam, Mario Rui, Diawara, Hamsik, Fabian Ruiz, Allan, Zielinski, Ounas, Mertens, Insigne, Milik, Callejon, Gaetano./ORAinfo/

Komento: