Ancelotti me këtë formacion synon ta mposht Milanin nesër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ancelotti me këtë formacion synon ta mposht Milanin nesër

19:09 | 28 Janar 2019

Napoli dhe Milani do të ndeshën nesër në kuadër të Kupës së Italisë

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti ka emëruar skuadrën e tij për ndeshjen e ardhshme të Kupës së Italisë kundër Milanit, përcjell ORAinfo.

Allan është kthyer në ekip ndërsa lojtarët e Albiol dhe Hysaj janë jashtë veprimit për shkak të lëndimeve jo të rënda.

Skuadra e Napolit:

Meret, Ospina, Karnezis, Malcuit, Maksimovic, Koulibaly, Luperto, Ghoulam, Mario Rui, Diawara, Hamsik, Fabian Ruiz, Allan, Zielinski, Ounas, Mertens, Insigne, Milik, Callejon./ORAinfo/

Komento: