Andrra Destani e forografon vetën nga afër, fytyra e saj ka përfunduar në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra Destani e forografon vetën nga afër, fytyra e saj ka përfunduar në këtë gjendje

23:33 | 07 Dhjetor 2022

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga dalloni i ondulimit.

E rregulluar bukur, afrona po shkëlqen në këtë pamje.

Sinani është me fat që e ka grua një bukuroshe siç është afrona. /ORAinfo/

Komento: